Concerts

2017
30 April 2017 Sun
19:00
PL / LĄDEK-ZDRÓJ
FESTIWAL ZDROWIA I COOLTURY
12 May 2017 Fri
20:00
CZ / Nový Jičín
Galérka
Rezervácie
27 May 2017 Sat
20:00
CZ / Osek u Hořovic
Osecká Pohoda
Info a lístky
2 June 2017 Fri
18:00
CZ / Praha
Festival Habrovka - TBA/upresníme
23 June 2017 Fri
19:00
SK / TLMAČE
Amfiteáter - upresníme
30 June 2017 Fri
08:30
SK / PÚCHOV
Župný dom - upresníme
1 July 2017 Sat
20:00
SK / BRATISLAVA
Hlavné námestie - upresníme
5 July 2017 Wed
17:00
CZ / KARLOVY VARY
MFF, stage Českej Televízie - upresníme
14 July 2017 Fri
19:00
SK / ŠAMORÍN
Záhrada Synagógy
20 July 2017 Thu
20:00
CZ / TBA - info čokoro / info soon :)
21 July 2017 Fri
19:00
CZ / TURNOV
Letný koncert pred KC Turnov / Upresníme
29 July 2017 Sat
20:00
CZ / OLOMOUC
Upresníme
3 August 2017 Thu
18:00
SK / BRATISLAVA
Letná čitáreň Červený rak
19 August 2017 Sat
20:00
SK / BYTČA
Festival Hviezdne noci - upresním
26 August 2017 Sat
20:00
/ JIMRAMOV
Festival Otevřeno